DomůRady a NávodyUbytování pro školu v přírodě aneb jak se nenechat ovlivnit počasím?

Ubytování pro školu v přírodě aneb jak se nenechat ovlivnit počasím?

-

Prakticky všechny základní školy v celé České republice pořádají lyžařský výcvik, aby tímto způsobem zpestřili povinné vzdělávání svým žákům. Není se čemu divit, protože děti za normálních okolností sedí zavřené ve škole a z třídy nevytáhnou paty. Lyžařský výcvik je tak jednou z mála možností, jak mohou poznat krásnou tuzemskou přírodu v Krkonoších. ProFamily Hotel TOP Benecko pak zajistí prvotřídní a pohodlné ubytování.

Co na lyžáku podniknout?

Ubytování pro školy v přírodě je samozřejmě plně přizpůsobeno potřebám lyžařského výcviku, takže se v jeho prostorách budete cítit jako v bavlnce. Ubytování pro školy je strategicky umístěno uprostřed populárního lyžařského střediska, takže máte sjezdovky doslova několik kroků od hotelových dveří. Kromě toho ubytování pro školu i ubytování pro školku poskytuje k využití velkou společenskou místnost, kam se můžete uchýlit v případě nepříznivého počasí. To je totiž na horách někdy nevyzpytatelné.

Kde mít uschované věci?

Hotel u sjezdovky pochopitelně disponuje i vytápěnou lyžárnou, kam si můžete uschovat všechny věci potřebné na školy v přírodě. Ubytování samozřejmě zajišťuje i stoprocentní zabezpečení, protože kvalitní lyže, vázání a další příslušenství rozhodně nepatří mezi levné věci. V tomto případě oceníte i komplexní bezpečnostní systém, který je napojený na centrální dispečink hlídací agentury. Všechny vaše věci tak budou neustále pod dohledem.

Na co určitě nezapomenout?

Ubytování pro školu v přírodě bude vaším domovem na několik dní v rámci zimního pobytu. Díky rozsáhlým prostorům je možné ubytovat jak letní tábor, tak adaptační pobyty nebo adaptační kurzy. Rovnou však zapomeňte na to, že budete celý zájezd trávit venku. Horské počasí je přeci jen nevyzpytatelné, takže si nezapomeňte zabalit přezůvky. Určitě se bude hodit i oblíbená společenská hra nebo blok s psacími potřebami.

Pobyty pro školy jsou pro děti nezapomenutelným zážitkem. Neochuďte je tedy o několik dní zábavy a dobrodružství strávených v útulném horském hotelu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek