DomůRady a NávodyNadzemní bazény i nafukovací vířivky vás překvapí svou příznivou cenou

Nadzemní bazény i nafukovací vířivky vás překvapí svou příznivou cenou

-

Nemáte doma bazén a uvažujete o tom, že byste si jej rádi pořídili? Proč ne? V dnešní době si lze vybrat z široké nabídky nadzemních bazénů, které se vejdou na větší terasu i menší zahradu a svůj účel splní dokonale. To stejné platí i o vířivkách, které vás namasírují a dodají pohodu tělu i mysli.

Krásné, pevné, spolehlivé nadzemní bazény

Velkou výhodou nadzemních bazénů je jejich rychlá montáž a mnohonásobně nižší cena, než u bazénů kopaných, zapuštěných. Nadzemní bazény můžete vybírat ze dvou typů – s nafukovacím lemem nebo kovovou konstrukcí. Oba typy jsou vyráběny z kvalitních materiálů tak, aby nedošlo jejich protržení, propíchnutí, aby byly odolné proti odření i povětrnostním vlivům.

K bazénům získáte příslušenství pro udržování čisté vody, ale také pro pohodlný vstup dovnitř. K dokoupení je vám k dispozici spousta dalšího praktického vybavení, jako třeba různé filtrace, solární nebo krycí plachty, schůdky, solární ohřev vody, bazénová chemie nebo třeba nafukovací hračky a jiná zábava.

Proč právě nafukovací vířivka?

Pokud budete mít možnost naložit se na hodinku do teplé vody, nebudete dál přemýšlet, čím je nafukovací vířivka neocenitelná. Prohřeje vás voda o teplotě, kterou si zvolíte. Masážní trysky, kterých můžete být velmi mnoho, vás příjemně namasírují, a nejenže pomohou uvolnit svalstvo, ale zároveň prokrví pokožku. Vířivka vám pomůže utužit partnerský život, konečně budete mít kde hovořit o samotě, ve dvou. Můžete si vytvořit romantické večery, ale i večery plné zábavy s přáteli, kdy budete ve vířivce vzpomínat na staré, zlaté časy, nebo si zahrajete společenskou hru, kterou lze hrát i ve vodě.

Vířivku lze umístit ven, na terasu, ale i dovnitř, záleží jen na vašich přáních a požadavcích. Stejně tak ji lze mít část roku např. na chalupě, kde trávíte celé léto, a pak si ji převézt domů.

Kvalitní a cenově dostupné nadzemní bazény i nafukovací vířivky najdete na Hawaj.cz. Investujte do svého zdraví, pohody a odpočinku. Nebudete litovat.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek