Domů Blog

Striptýz: Užijte si zábavné a vzrušující vystoupení, které rozproudí atmosféru

0

Striptýzová show je jedinečným zážitkem, který byste si neměli nechat ujít. Skvěle se hodí na rozlučky se svobodou, ovšem může jít o vhodnou zábavu i na další akce. Čeká na vás výběr z pestré nabídky, jistě tak najdete to pravé pro svůj den.

Striptýz

Striptýzové vystoupení má nepochybně erotický náboj, přesto jde však o vkusnou show, kterou si užijí všichni hosté. V nabídce na vás čeká klasický striptýz – dámský i pánský. Případně lze vystoupení okořenit body shotem či třeba čokoládou. Pro ty, kteří hledají netradiční vystoupení se nabízí různé zábavné show ve vtipných kostýmech. Možnosti samozřejmě nechybí ani pro ty, kteří touží po vzrušení – kontaktní striptýz, hard striptýz, či třeba lesbi show s vibrátory. Výběr záleží pouze na vás.

Striptérky

Ať už plánujete firemní večírek, oslavu narozenin, či jinou pánskou jízdu, nenechte si ujít skvělou příležitost. Striptýzová show je perfektní zábavou, která zaujme všechny pány. Navíc se hodí i na rozlučky se svobodou, ženich by si vystoupení neměl nechat před svatbou ujít. Připraveny jsou okouzlující striptérky, zkušené a připravené předvést tu nejlepší show, na kterou budete ještě dlouho poté rádi vzpomínat.

Striptér

I na dámy čekají v nabídce skvělé možnosti. Sexy striptér se stane nejoblíbenější částí rozlučky se svobodou, nevěsta i ostatní dámy si užijí pořádnou show. Striptýzové vystoupení si můžete užít v některém z klubů a barů, či si striptéra pozvat domu. A pokud toužíte po opravdu nezapomenutelném večeru, pak můžete zvolit jízdu limuzínou či plavbu po Vltavě, samozřejmě se vzrušujícím doprovodem.

Nabídka striptýzových vystoupení je opravdu pestrá. Díky tomu si vyberete to pravé, ať už jde o soukromou oslavu narozenin, rozlučku, či větší večírek.

Jak sehnat dobrou práci ve středním a pokročilejším věku radí 123jobs Media

0

Už máte něco za sebou, možná dokonce několik desetiletí pracovních zkušeností. Někdo právě takovou dobu potřebuje k tomu, aby si začal naléhavěji klást otázku, čemu by se chtěl po zbytek života věnovat a trávit tím svůj čas. Pak samozřejmě přijde myšlenka na změnu práce – a zároveň strach z odmítnutí z důvodu vyššího věku. Vaše obavy jsou do jisté míry oprávněné, ale pokud budete postupovat chytře, šance na změnu – inzerce práce zdarma, tu rozhodně je.

Společnost 123jobs Media se v letošním roce 2022 stala předním a vyhledávaným tuzemským provozovatelem on-line náborových aplikací a pracovních portálů s nabídkami inzerce práce.

Pracovní portály od 123jobs Media najdete nejen v České republice, ale i na zahraničních trzích práci pod globálním brandem MyJobsi.

Věřte si a prodejte se

Jste-li už nějakou dobu u stejného zaměstnavatele, pochopitelně se změny obáváte a příliš si nevěříte, že to celé zvládnete. Pohovory, následně učení se nových dovedností, nové prostředí a kolektiv, řešení neznámých problémů – možná máte až chuť z toho vycouvat. Na druhou stranu cítíte, že potřebujete výzvu. Zkuste v první řadě posílit své sebevědomí a pro sebe i pro účely pohovoru si sepsat, v čem vynikáte a co skvělého můžete nabídnout. Jsme si jisti, že takových věcí najdete hned několik.

Nebojte se feedbacku

S věkem přichází menší schopnost flexibilně se přizpůsobit a vyslechnout i nepříjemnou zpětnou vazbu. To však budete muset překonat, zejména když se chystáte zabrousit do méně známých vod. Zdůrazněte, že jste schopni přepsat staré vzorce a zvyky, naučit se nové věci a přijmout kritiku – a opravdu se podle toho chovejte. V kombinaci se zkušeností budete zcela neporazitelní.

Buďte vytrvalí

První neúspěch vám může do hlavy nasadit myšlenky typu, že jste na tohle přece jen už moc staří, že je to příliš bláznivý nápad a že byste si měli vážit místa, které máte nyní. Pamatujte ale, že s odmítnutím se potýkají i o dekády mladší lidé, nemůžete tedy automaticky usuzovat, co bylo důvodem tohoto výsledku. Pokud budete ochotní se oklepat a přijít třeba na deset pohovorů, nejen že možná získáte báječnou práci, ale navíc vás to velmi osobnostně posílí.

Pojištění proti ztrátě zaměstnání. Lze ho zřídit u každého typu půjčky?

0


Mnoho lidí v dnešní době žije, jak se říká, od výplaty k výplatě. Nějaký čas to sice může fungovat, ale co se stane v případě, že přijdete o práci? Jak budete moci splácet své závazky?

Pojištění jako kompenzace

Pojištění proti ztrátě zaměstnání se může na první pohled jevit jako dokonalé řešení pro případ ukončení pracovního poměru. Ukážeme si ale, že nemusí být tak výhodné.

První zádrhel je to, že vy sami musíte být aktivní a musíte informovat svou banku nebo nebankovní společnost o tom, že si chcete pojištění sjednat. Také si musíte zjistit, zda daná společnost pojištění poskytuje a ke kterým typům úvěrů. I když je velmi nepravděpodobné, že by tento produkt v nabídce neměli, stejně si projděte podmínky sjednání pojištění a toho, co by vás čekalo v případě, že byste ho chtěli uplatnit.

Pokud zjistíte, že vámi vybraná společnost pojištění poskytuje, neváhejte a smlouvu podepište co nejdříve. Většina společností si ráda dává na čas a sjednání pojištění, tedy doba od podpisu pojistné smlouvy až k momentu, kdy budete pojištěni, je dlouhá. Tento časový úsek se pohybuje mezi 90 a 180 dny. Pokud přijdete o zaměstnání v tomto období, tak žádné peníze nedostanete.

Co je karenční doba?

Karenční doba vyjadřuje minimální dobu, po kterou musíte být bez zaměstnání, abyste dosáhli na pojistné plnění. Toto období je také poměrně dlouhé, většinou se jedná o 60 dnů. Pouze ve výjimečných případech se může jednat o dobu kratší.

V praxi tato lhůta znamená, že pokud přijdete o práci, pojišťovna vám poskytne kompenzaci až po poměrně dlouhé době. Stane se tedy, že minimálně první splátky budete muset platit ze své kapsy.

Na co se pojištění vlastně vztahuje?

Pojišťovny kryjí pojistnou událost v případě, že dostanete výpověď od zaměstnavatele z organizačních důvodů, z důvodu vašeho zdravotního stavu dle zákoníku práce anebo okamžité zrušení pracovního poměru z vaší strany z důvodu zdravotního stavu. Dále se jedná o okamžité zrušení pracovního poměru z vaší strany, tedy ze strany zaměstnance, pro nevyplacení mzdy dle podmínek stanovených zákonem.

Na co se pojištění naopak nevztahuje?

Pojistné krytí se nevztahuje na situace, kdy jste vy ukončili dobrovolně zaměstnání nebo pracovní poměr a také na čekací dobu. Samozřejmě se nevztahuje ani na případ, kdy s vámi zaměstnavatel rozvázal pracovní poměr dle §52.

Pojistné plnění se vyplácí do okamžiku nástupu do nového zaměstnání, odchodu do starobního či invalidního důchodu či na mateřskou dovolenou. Maximálně se však může jednat o 4 měsíce.

Co dělat, když mi pojištění nepomůže?

Pokud jste o práci přišli a pojištění nemáte sjednané, jste v čekací době nebo v jakékoliv jiné situaci, kdy vám vypadl pravidelný příjem a nejste schopni platit splátky, zkuste se poohlédnout po nebankovní půjčce. Například půjčka online je dělaná právě pro situace, kdy rychle a nutně potřebujete peníze.

Jak na to, aby přebalování bylo zábavné a netrvalo dlouho?

0

S rodičovstvím je spojena spousta radostí i povinností. Zejména v prvních letech života budete trávit značnou část dne přebalováním. Některé děti přebalování nesnáší, pláčou a pro vás se přebalování stane noční můrou.

Ale i z tak nudné a monotónní činnosti, kterou přebalování beze sporu je, můžete udělat zábavu.

Základní je, abyste měli dobře připravené místo na přebalování. Dostatečnou zásobu jednorázových plenek při ruce (pro větší děti doporučujeme Dada pants 4), přebalovací podložku, která je nepromokavá, samozřejmostí by měl být i koš na pleny, kam odhodíte použitou plenku.

Vlhčené ubrousky vám usnadní utírání miminka i batolete, ale i tak se vám budou k ruce hodit i látkové plenky, když dojde k ublinknutí, či jiné běžné nehodě. Od miminka na přebalovacím pultu nemůžete odbíhat, aby náhodou nespadlo.

Výběr správné plenky vám usnadní přebalování obecně. Příliš malé plenky někdy neabsorbují všechnu tekutinu a způsobí opruzeniny, z příliš velkých plen může vytékat po obvodu. Když vyberete podle hmotnosti dokonale padnoucí plenku, nebudete muset také tak často prát dětské oblečení.

Než položíte děťátko na přebalovací pult, ujistěte se, že máte všechno při ruce – náhradní oblečení, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám atd. Když budete mít vše připravené, zkrátíte dobu přebalování na minimum.

Kolem přebalovacího stolku můžete pověsit dětské hračky, které miminko zabaví, při jinak nepříjemné činnosti. Na miminko v klidu mluvte, říkejte mu, co děláte, můžete dobu přebalování využít i k masáži bříška a zádíček. Některá miminka mají ráda, když je necháte chvíli bez plenky, mohou se tak v klidu protáhnout, kopat si nožičkami, to můžete využít pro říkání klasických dětských básniček. Dbejte na to, aby na místě pro přebalování nebylo příliš chladno, zejména pokud přebalujete a převlékáte miminko po koupání.

Snažte se rozptýlit pozornost vašeho miminka, můžete kromě říkanek zkusit i zazpívat písničku, použít maňásky, či plyšáčka na zabavení. Po přebalení můžete nechat miminko chvíli „pást koníčky“, abyste podpořili jeho motorický vývoj.

Proč zrovna brož?

0

Náušnice, prsteny, řetízky či náhrdelníky, to jsou klasické šperky, které všichni dobře známe a pravidelně je nosíme. Co ale taková brož? Zaujal vás tento netradiční šperk a rádi byste jej připojili ke svému šatníku, jen nevíte jak na to? Nejčastěji se nosí na klopě saka nebo kabátu. Drobnější brože můžete nosit jako náhradu knoflíků u krku a nebo na rukávech. Můžete je ale přichytit třeba  i na šátek, šaty a nebo kabelku.

 Pokud se rozhodnete k umístění brože v blízkosti krku, pak nepřidávejte na krk žádný výrazný šperk, jinak by brož nemusela vyniknout. Může se zdát, že brož není šperkem pro každého, ale opak je pravdou. A to zvlášť v dnešní době, která ke otevřená novým a netradičním trendům.  Navíc prostřednictvím toho šperku můžete ukázat světu své oblíbené zájmy, zvířata či zážitky. Chcete-li si navíc pořídit nějakou ručně vyrobenou brož určitě navštivte stránky AutorskeSperky.com, kde najdete mnoho krásných kousků.

Nadzemní bazény i nafukovací vířivky vás překvapí svou příznivou cenou

0

Nemáte doma bazén a uvažujete o tom, že byste si jej rádi pořídili? Proč ne? V dnešní době si lze vybrat z široké nabídky nadzemních bazénů, které se vejdou na větší terasu i menší zahradu a svůj účel splní dokonale. To stejné platí i o vířivkách, které vás namasírují a dodají pohodu tělu i mysli.

Krásné, pevné, spolehlivé nadzemní bazény

Velkou výhodou nadzemních bazénů je jejich rychlá montáž a mnohonásobně nižší cena, než u bazénů kopaných, zapuštěných. Nadzemní bazény můžete vybírat ze dvou typů – s nafukovacím lemem nebo kovovou konstrukcí. Oba typy jsou vyráběny z kvalitních materiálů tak, aby nedošlo jejich protržení, propíchnutí, aby byly odolné proti odření i povětrnostním vlivům.

K bazénům získáte příslušenství pro udržování čisté vody, ale také pro pohodlný vstup dovnitř. K dokoupení je vám k dispozici spousta dalšího praktického vybavení, jako třeba různé filtrace, solární nebo krycí plachty, schůdky, solární ohřev vody, bazénová chemie nebo třeba nafukovací hračky a jiná zábava.

Proč právě nafukovací vířivka?

Pokud budete mít možnost naložit se na hodinku do teplé vody, nebudete dál přemýšlet, čím je nafukovací vířivka neocenitelná. Prohřeje vás voda o teplotě, kterou si zvolíte. Masážní trysky, kterých můžete být velmi mnoho, vás příjemně namasírují, a nejenže pomohou uvolnit svalstvo, ale zároveň prokrví pokožku. Vířivka vám pomůže utužit partnerský život, konečně budete mít kde hovořit o samotě, ve dvou. Můžete si vytvořit romantické večery, ale i večery plné zábavy s přáteli, kdy budete ve vířivce vzpomínat na staré, zlaté časy, nebo si zahrajete společenskou hru, kterou lze hrát i ve vodě.

Vířivku lze umístit ven, na terasu, ale i dovnitř, záleží jen na vašich přáních a požadavcích. Stejně tak ji lze mít část roku např. na chalupě, kde trávíte celé léto, a pak si ji převézt domů.

Kvalitní a cenově dostupné nadzemní bazény i nafukovací vířivky najdete na Hawaj.cz. Investujte do svého zdraví, pohody a odpočinku. Nebudete litovat.

Ubytování pro školu v přírodě aneb jak se nenechat ovlivnit počasím?

0

Prakticky všechny základní školy v celé České republice pořádají lyžařský výcvik, aby tímto způsobem zpestřili povinné vzdělávání svým žákům. Není se čemu divit, protože děti za normálních okolností sedí zavřené ve škole a z třídy nevytáhnou paty. Lyžařský výcvik je tak jednou z mála možností, jak mohou poznat krásnou tuzemskou přírodu v Krkonoších. ProFamily Hotel TOP Benecko pak zajistí prvotřídní a pohodlné ubytování.

Co na lyžáku podniknout?

Ubytování pro školy v přírodě je samozřejmě plně přizpůsobeno potřebám lyžařského výcviku, takže se v jeho prostorách budete cítit jako v bavlnce. Ubytování pro školy je strategicky umístěno uprostřed populárního lyžařského střediska, takže máte sjezdovky doslova několik kroků od hotelových dveří. Kromě toho ubytování pro školu i ubytování pro školku poskytuje k využití velkou společenskou místnost, kam se můžete uchýlit v případě nepříznivého počasí. To je totiž na horách někdy nevyzpytatelné.

Kde mít uschované věci?

Hotel u sjezdovky pochopitelně disponuje i vytápěnou lyžárnou, kam si můžete uschovat všechny věci potřebné na školy v přírodě. Ubytování samozřejmě zajišťuje i stoprocentní zabezpečení, protože kvalitní lyže, vázání a další příslušenství rozhodně nepatří mezi levné věci. V tomto případě oceníte i komplexní bezpečnostní systém, který je napojený na centrální dispečink hlídací agentury. Všechny vaše věci tak budou neustále pod dohledem.

Na co určitě nezapomenout?

Ubytování pro školu v přírodě bude vaším domovem na několik dní v rámci zimního pobytu. Díky rozsáhlým prostorům je možné ubytovat jak letní tábor, tak adaptační pobyty nebo adaptační kurzy. Rovnou však zapomeňte na to, že budete celý zájezd trávit venku. Horské počasí je přeci jen nevyzpytatelné, takže si nezapomeňte zabalit přezůvky. Určitě se bude hodit i oblíbená společenská hra nebo blok s psacími potřebami.

Pobyty pro školy jsou pro děti nezapomenutelným zážitkem. Neochuďte je tedy o několik dní zábavy a dobrodružství strávených v útulném horském hotelu.

Invertorová svářečka: Moderní technologie s bohatým využitím

0

Invertorová svářečka je vybavena skvělou elektronikou, díky které umožňuje různé typy svařování. I díky tomu si zasloužila významné místo na trhu a je součástí vybavení mnoha kutilů. Pokud tedy sháníte novou svářečku, tento typ je ideální volbou.

Svářecí invertor

Invertorová svářečka je mnohdy nazývána také jako svářecí invertor. Právě invertor je totiž klíčovou součástí této svářečky. Jedná se v podstatě o měnič, který umožňuje využívat principu takzvaného spínaného zdroje. Ten dokáže měnit střídavé napětí ze zásuvky na vysokofrekvenční, přičemž ho následně usměrní. Možná je také snadná změna parametrů. Svařovat tak můžete metodami MMA a TIG, ovšem i metodami MIG/MAG. Nabízí tak univerzální využití a hodí se tak v podstatě pro každého.

Nízká hmotnost

Jednou z velkých výhod svářecího invertoru je také jeho nízká hmotnost. Je využito stoupající frekvence, díky čemuž se snižuje velikost transformátoru. Ve výsledku je tak umožněna nízká hmotnost svářečky. Mnoho modelů je navíc vybaveno také praktickým popruhem. Tato kombinace tak umožňuje snadnou práci se svářečkou třeba i na žebříku. Bez toho, aby překážela, či byla přespříliš těžká.

Další vlastnosti

Invertor a nízká hmotnost rozhodně nejsou jedinými výhodami. Tento typ svářečky totiž umožňuje využití také mnoha dalších funkcí, které při svařování oceníte. Jedná se například o hot start, tedy snadné nahození oblouku. Kromě toho se však hodí také pulzní sváření pro svařování zvláště tenkých plechů či praktická ochrana před přivařením elektrody ke svařovanému materiálu. Svařování se tak stává jednodušším.

Výběr mezi několika metodami sváření dělá ze svářecího invertoru univerzální vybavení, které má své místo v mnoha kutilských dílnách. I pokud nemáte mnoho zkušeností, s touto svářečkou si hravě poradíte.

Dovoz hliníku do Číny v září vzrostl o 2,2%

0

Dovoz hliníku do Číny v září vzrostl o 2,2% oproti předchozímu měsíci. Ukázaly to v pondělí údaje celní správy. Omezení domácí výroby pro problémy s energiemi udržuje totiž silná poptávka po dovozu kovu ze zahraničí.

Dovoz surového hliníku a výrobků, mezi které patří primární kov i surový legovaný hliník, do Číny se v září zvýšil na 252.921 tun z 247.547 tun v srpnu, ale byl o 28,9% nižší než ve stejném období předchozího roku.

Čína dovezla v roce 2020 rekordní množství hliníku v reakci na rychlé oživení poptávky po zmírnění pandemie nového koronavirus. Právě toto oživení otevřelo takzvané arbitrážní okno a umožnilo příliv levnějšího kovu ze zahraničí.

Dovoz však zůstává iv tomto roce vysoký, protože nedostatek energií vede k omezení energeticky náročné výroby hliníku v Číně, která je největším spotřebitelem tohoto kovu na světě. Pondělní údaje ukázaly také, že primární těžba hliníku v Číně v září klesla již pátý měsíc v řadě.

Za devět měsíců do konce září 2021 vzrostl import hliníku do Číny meziročně o 14,2% na 2,275 milionu tun, informovala celní správa.

Dovoz bauxitu, hliníkové rudy se zvýšil v září meziročně o 0,3% na 8,34 milionu tun, ale oproti srpnu klesl o 4,1%.

Produkce oceli v Číně klesla v září na téměř tříleté minimum

0

Denní produkce oceli v Číně klesla v září na téměř tříleté minimum. Příčinou je energetická krize a restrikce vlády s cílem omezit smog a emise CO2.

Jak uvedl v pondělí čínský statistický úřad, Čína vyprodukovala v září 73,75 milionu tun oceli oproti srpnové úrovni 83,24 milionu tun. Ve srovnání se stejným obdobím minulého roku to představuje pokles o 21,2%.

Vycházeje z oficiálních údajů agentura Reuters přepočítala, že denní produkce oceli dosáhla v září 2,46 milionu tun. Ve srovnání se srpnem to znamená pokles o 8,6% a nejnižší objem produkce oceli v zemi od prosince 2018.

Od začátku roku dosáhla produkce oceli v Číně 805,89 milionu tun. Ve srovnání se stejným obdobím minulého roku to znamená růst o 2%. Jak však Peking slíbil, za celý rok by Čína neměla překročit loňský objem produkce oceli, který dosáhl rekordních 1,065 miliardy tun.

Nejnovější články